2006 yılında Çanakkale’de kurulmuş olan firmamız Türkiye çapında hizmet vermektedir. Madenciliğin gelişmesi, ülke ekonomisine katkısı ve yatırımcıya kar sağlaması firmamızın amacıdır. Firmamız olarak maden sektöründeki yatırımcılara mevzuat ve uygulama hakkında hizmetler vermek, madenlerin ruhsatlandırılması, projelendirilmesi, üretilmesi ve son ürüne kadar gerek saha çalışmaları gerekse ofis ortamında uzman mühendis kadrosu ile ihtiyacı karşılamak amacıyla faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz
Profesyonel, eğitimli, motive personellerimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, büyümenizi sürdürürken, işlerinizde karşınıza çıkabilecek engelleri kaldırmak ve müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

Misyonumuz
Kanunlara, yönetmeliklere, ticari ve mesleki etiklere uygun davranarak işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek müşterilerimizin sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye’de örnek gösterilen bir şirket olmak.